Kariera

Praca i kariera w firmie Ajtel mogą być wyjątkową okazją do rozwoju w dynamicznej, innowacyjnej organizacji. Firma oferuje szerokie możliwości zarówno dla osób początkujących, jak i dla doświadczonych profesjonalistów, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje. Gwarancja przyjaznej atmosfery i ciekawa praca przy różnorodnym asortymencie począwszy od ryb świeżych po mrożone oraz owoce morza. Firma rozpoznawalna na rynku międzynarodowym, która stwarza duże możliwości rozwoju i stabilne warunki zatrudnienia.

Czy chcesz dołączyć do świetnego zespołu w prężnie rozwijającej się firmie na terenie Gdańska? Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

Zakres obowiązków:
– współpraca z działem produkcji,
– zapewnienie wysokiej i powtarzalnej jakości oraz bezpieczeństwa produktów,
– bieżąca kontrola stosowania zasad GMP, GHP, IFS, Global G.A.P., MSC, ASC, BIO
– prowadzenie dokumentacji jakościowej,
– kontrola przyjmowanych surowców i wydawanych produktów na zgodność z dokumentami do i z magazynu,
– sprawdzanie poprawności etykiet oraz sprawdzanie poprawności znakowania produktów,
– uczestnictwo w rozwiązywaniu bieżących problemów zakładu,
– kontakty z PLW oraz laboratorium,
– zlecanie badań laboratoryjnych oraz ich interpretacja,
– udział w audytach jakościowych.
Wymagania:
– znajomość przepisów prawa polskiego i UE z zakresu prawa żywnościowego
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane ( możliwość przeszkolenia ),
– umiejętność pracy w zespole,
– dobra organizacja pracy,
– umiejętność samodzielnego myślenia oraz inicjatywa własna,
– mile widziana znajomość znakowania produktów.
Informacje dodatkowe:
– praca na terenie Gdańska,
– pełny etat,
– umowa o pracę,
– godziny pracy do uzgodnienia w Dziale Kadr,
– praca w nowoczesnym zakładzie już od 2026 roku,
– wynagrodzenie do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej.
CV składać na e-mail: biuro@ajtel.pl